Group of friends enjoying party. Friends having fun at rooftop party.

Ja, dat kan!

Lijkt het je leuk om eens met bedrijven uit een heel andere sector in gesprek te komen? Te leren hoe je een goede multimediacampagne moet opzetten? Of een groot feest te organiseren waar je samen met andere vakgenoten jouw stempel op kunt drukken?  Misschien aansprekende quotes voor een scheurkalender zoeken? Mooie verhalen voor het jubileumboek verzamelen en zelfs opschrijven? Meld je dan aan als vrijwilliger voor het lustrum van IPMA!

Bepaal zelf hoeveel tijd je zou willen investeren en wanneer het voor jou de moeite waard zou zijn. Wat wil je leren, waar wil je binnenkijken, hoe kunnen we jou helpen te bepalen wat de ideale bijdrage is die jij zou kunnen leveren aan het lustrum van IPMA?

Neem contact op met Ariane of Hans, dan gaan we samen kijken wat de mogelijkheden zijn.

communitymanager@ipma.nl
Hans Fredriksz, 06 579 986 77
Ariane Moussault, 06 537 112 67

P.S. Je hoeft geen lid van IPMA te zijn om mee te kunnen doen, hoewel dat natuurlijk wel een beetje op prijs wordt gesteld!

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

©2023 IPMA Nederland - Platform Projectmanagement

Neem contact op

We zijn nu niet online. Maar je kan ons een email sturen, dan nemen we zo spoedig mogelijk contact op.

Versturen

Jouw Competentie Winkelwagen

Nog geen items
Subtotaal 0,00
Verzendkosten 0,00
BTW 0,00
Totaal 0,00
0

Log in met je gegevens

Gegevens vergeten?