De bestuursleden van IPMA

Het bestuur van IPMA-NL wordt benoemd door de Algemene Ledenvergadering (ALV) en komt maandelijks bijeen. Het bestuur stelt jaarlijks de speerpunten van beleid vast en legt hierover verantwoording af aan de ALV. De ALV stelt de statuten en spelregels vast. In het Aftreedschema bestuur leest u wanneer de bestuursleden zijn aangetreden, herverkozen en zullen aftreden.

Fred Bons (Voorzitter)
fred.bons@ipma.nl | 0621272066

Leon van Lierop (Secretaris)
leon.vanlierop@ipma.nl | 0620663248

Ben Bolland (Penningmeester)
ben.bolland@ipma.nl  | 0651559645

Profielfoto JT

Jozina Tol (Portefeuille Business Partners)
jozina.tol@ipma.nl

foto Ans

Ans Oude Geerdink (Professie en Certificering)
ans.oude.geerdink@ipma.nl

Marco Buijnsters  (Events & Awards)
marco.buijnsters@ipma.nl | 0653197186

Robbert van Alen (Leden & Interessegroepen)
robbert.van.alen@ipma.nl | 0650682617

mimoun_140pixels

Mimoun el Ouarti (Marketing, Media & Communicatie)
mimoun.elouarti@ipma.nl | 0620368015

Statuten en spelregels

Voor alle formele documenten zoals spelregels, algemene voorwaarden en statuten, klik op onderstaande knop.

certificering-wit

ALV verslagen & presentaties

Voor alle verslagen en presentaties van de Algemene Leden Vergadering, klik op onderstaande knop.

Onze business- en kennispartners

(advertentie)

Neem contact op

Heb je een vraag aan IPMA? Stel je vraag hier direct!

Versturen

©2017 IPMA Nederland platform projectmanagement

Log in met je gegevens

of    

Gegevens vergeten?

Create Account